Vyberte stránku

Homestaging

Poskytované služby

Při prodeji nebo pronájmu je první dojem velmi důležitý. Naše společnost vám pomůže připravit vaši nemovitost tak, aby udělala dobrý první dojem. Takto připravená nemovitost jistě dříve zaujme potenciální klienty a prodej nebo pronájem bude ještě rychlejší. Profesionální úklid a příprava nemovitostí zlepšuje dojem z kanceláří, ubytovacích zařízení, bytů a domů. Samozřejmě vycházíme vstříc individuálním požadavkům každého z našich klientů. Můžeme se flexibilně přizpůsobit vašim požadavkům. Naším cílem je šetřit váš čas a peníze.

Co je to homestaging v našem pojetí?

Stručně řečeno se jedná o přípravu nemovitosti k prodeji s důrazem na design a efektivní prezentaci. Lidé se často rozhodují na základě prvního dojmu, který si vytvoří během chvilky. Profesionální fotografie a video prohlídka pak v kupujícím zanechají pozitivní emoce. A právě vyvolání pozitivních emocí u kupujícího je základem úspěšného prodeje nemovitosti.

Zajišťujeme například rekunstrukce interiérů, úklid a vymalování, dekorace, vypracování dokumentace, nafocení, přípravy smlouvy atd.

Kompletní správa nemovitostí

V případě pronájmů nemovitostí nabízíme komplexní správu nemovitosti. Od řešení základních/pravidelných úkonů, přes zajištění havarijních oprav, až po údržbu nemovitosti či plánovaný rozvoj nemovitosti.